آمار
ارسال رایگان آگهی
ارسال آگهی رایگان

شهر را انتخاب کنید

Choose City

كانال تلگرام افکار پویا

10 ماه قبل           لینک ارسال کننده آگهی :

مشخصات این کانال تلگرام را در زیر میتوانید مشاهده کنید

اسم کانال تلگرام
كانال تلگرام افکار پویا
موضوع کانال تلگرام  کامپیوتر
توضیحات کانال  این کانال توسط فارغ التحصیلان رشته کامپیوتر برای ارائه انواع خدمات آموزشی، پژوهشی و ترجمه مرتبط با مباحث کامپیوتری، راه اندازی شده است. با افزایش دانشجویان تحصیلات تکمیلی، متاسفانه موسسات بسیاری انجام پروژه دانشجویی را از عهده دانشجو خارج کرده و آن را به یک منبع درامد غیراخلاقی تبدیل کرده اند. در حالیکه هدف از اجرای دوره های تحصیلات تکمیلی تربیت یافتن متخصصان و پژوهشگرانی است که به کمک ایده ها و خلاقیت های خود به ارتقای جامعه ی علمی کمک نمایند. لذا با پیروی از قوانین شرعی و آموزشی تحصیلات تکمیلی، گروه افکار پویا به هیچ عنوان با انجام پروژه های دانشجویان بصورت یکطرفه موافق نبوده، به همین دلیل هدف کاری این گروه، مشاوره و آموزش مباحث مرتبط و موردنیاز در امر پژوهش به دانشجویان عزیز می باشد. با استفاده از خدمات کانال افکار پویا می توانید در کنار تجارب این گروه از به پایان رسانیدن پروژه خود با استفاده از توانایی های خود لذت ببرید. در واقع با برگزاری کارگاه های تخصصی در زمینه مهندسی کامپیوتر و ارائه مشاوره پژوهشی و ترجمه متون دانشگاهی، به پیشبرد اهداف علمی دانشجویان عزیز کمک رسانی می شود. توجه: برگزاری کارگاه بصورت حضوری و در شهرستان ساری است.
آدرس لینک کانال تلگرام  https://telegram.me/Afkare_Pouya
آدرس id
تعداد اعضای کانال

قوانیین سایت

لطفا توجه داشته باشید که سایت پیاکو توابع قوانیین جمهوری اسلامی ایران می باشد.و در ساماندهی ثبت شده می باشد هر گونه محتوایی که متضاد با قوانیین کشور باشد فورا حذف خواهد شد.

پیام پیاکو

پیاکو هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال کانال های ثبت شده ندارد. پس با اولین گزارش از قسمت گزارش تخلف نسبت به حذف کانال های متخلف اقدام خواهد شد..