آمار
ارسال رایگان آگهی
ارسال آگهی رایگان

شهر را انتخاب کنید

Choose City

کانال تلگرام فروشگاه ضحاک

9 ماه قبل           لینک ارسال کننده آگهی :

کانالی فروشگاهی اما نه فقط فروشگاه صرف!
در این کانال شما میتونید انواع راهنمایی های خرید،معرفی محصولات جدید،آموزشهای IT ،انواع ترفندهای را ببینید.
مراحل ۴گانه خرید در فروشگاه ضحاک:

۱⃣مشاوره:
در این مرحله ما با توجه به درخواست های مشتریان ،اقدام به ارائه ی مشاوره در مورد انتخاب بهترین محصولاتی که میتواند نیاز آنها را کاملا برطرف نموده و همچنین از تمامی جهات به نفع آنان است ، می نماییم.در این مرحله اولویت ما ارائه مشاوره به مشتریان جهت شناخت هر چه بهتر محصولاتی است که میتواند نیازهای آن را کاملا برطرف نماید.

۲⃣انتخاب:
پس از مرحله اول ،مشتریان با محصولاتی که نیاز آنها را برطرف می کند تا حدودی آشنا شده اند.در این مرحله،ما تعدادی از محصولاتی را که مطابق نیاز های مشتریانمان است را در بازه های قیمتی متفاوت در اختیار آنها قرار می دهیم تا مشتریان با توجه به بودجه خود یکی را انتخاب نمایند.

۳⃣خرید:
پس از انتخاب کالای مورد نظر مشتری،مبلغ کالا از مشتری دریافت میشود و کالا به ایشان تحویل داده میشود.در نظر داشته باشید که تمامی محصولات فروشگاه ضحاک دارای گارانتی و تست ۲۴ ساعته میباشد،یعنی در صورتی که کالایی گارانتی نداشته باشد،فروشگاه برای مشتریان خود این حق را قائل است که کالای خریداری شده خود را ۲۴ ساعت از هر لحاظ تست نمایند تا در صورت داشتن ایرادی در محصول آنرا به فروشگاه برگردانده و کالای جایگزین را دریافت نمایند.

۴⃣پیگیری:
ما در فروشگاه ضحاک بر این باوریم که عملیات فروش بعد از تحویل کالا به مشتری نیز ادامه دارد زیرا مشتری در صورتی که از خدمات و کالای دریافتی خود رضایت کامل داشته باشد،به طور طبیعی فروشگاه ما را برای سایر دوستان و آشنایان خود معرفی خواهد کرد لذا ،براین اساس ما همواره خود را ملزم میدانیم تا از مشتریان خود،میزان رضایت شان را پیگیری نماییم تا در صورت عدم رضایت ۱۰۰ درصدی آنان،بتوانیم در حد توان جبران نماییم.

قوانیین سایت

لطفا توجه داشته باشید که سایت پیاکو توابع قوانیین جمهوری اسلامی ایران می باشد.و در ساماندهی ثبت شده می باشد هر گونه محتوایی که متضاد با قوانیین کشور باشد فورا حذف خواهد شد.

پیام پیاکو

پیاکو هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال کانال های ثبت شده ندارد. پس با اولین گزارش از قسمت گزارش تخلف نسبت به حذف کانال های متخلف اقدام خواهد شد..