آمار
ارسال رایگان آگهی
ارسال آگهی رایگان

شهر را انتخاب کنید

Choose City

کانال مثبت شما

1 سال قبل           لینک ارسال کننده آگهی :

کانال مثبت شما = همه با هم بدانیم https://telegram.me/mosbateeshoma کانالی برای شما؛ برای اطلاعات‌‌عمومی، دانستنیهای‌‌جذاب،‌ جملات زیبا و معنا‌دار، گفته‌های‌حکما، نکته‌ها و ظرائف و لطایف بزرگان، امثال و حکم، سخنان تأمل‌برانگیز ائمه‌اطهار، احادیث، آیات قرآنی ناب، تلاوت‌های قرآنی ماندگار، نقد ادیان با تکیه بر اسناد و منابع مربوط به پیروان همان دین، انسان بودن و انسانی زیستن، ترانه‌ها و آهنگ‌های به یاد ماندنی و خاطره‌انگیز، ترانه‌های‌روز، رویدادهای‌تاریخی، راهکارهای‌‌موفقیت، حقیقت‌های‌‌علمی، جعلیات‌تاریخی، ضد‌نژادپرستی، ایرانشناسی، جشن‌های ‌ایرانی، گاهشماری و تقاویم ملل و ادیان و اقوام گوناگون دنیا، تقویم روزِ تاریخ، اتفاقات مهم روز ایران و جهان، عکس‌نوشته‌های معنی‌دار، جملات‌آموزنده، جملات‌انگیزشی، و ده‌ها مورد دیگر راه اندازی شده است.

tg://resolve?domain=M_yekehtaz

قوانیین سایت

لطفا توجه داشته باشید که سایت پیاکو توابع قوانیین جمهوری اسلامی ایران می باشد.و در ساماندهی ثبت شده می باشد هر گونه محتوایی که متضاد با قوانیین کشور باشد فورا حذف خواهد شد.

پیام پیاکو

پیاکو هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال کانال های ثبت شده ندارد. پس با اولین گزارش از قسمت گزارش تخلف نسبت به حذف کانال های متخلف اقدام خواهد شد..